Na specjalne zamówienia przygotowujemy glebę pod boiska i murawy sportowe.

 

 

 

 

Przygotowujemy glebę według specyfikacji klienta, czyli mieszanka Gleby urodzajnej, piasku i torfu. Nasza gleba urodzajna posiada I klasę urodzajności, piasek który wykorzystujemy został przebadany na tle ogrodniczym, oraz nieszkodliwości dla roślin. Torf dostarcza nam renomowana firma z Iłży. Gwarantujemy najwyższą jakość przygotowanej mieszanki gleb.

 

Glebę którą dostarczamy do klienta, jest kilkukrotnie przemieszana i spulchniona, dzięki czemu łatwo się ją rozprowadza.

 

Dostarczaliśmy glebę na większość budowanych w tym i ubiegłym roku boisk w Kielcach, Staszowie oraz 2 obiekty w Sandomierzu. Nasi klienci są zawsze zadowoleni i usatysfakcjonowani realizacją zamówień.

Dysponujemy własnym transportem.

 

 

Ceny uzależnione są od specyfikacji konkretnej mieszanki, aczkolwiek gwarantujemy naprawdę korzystne ceny! Udzielamy również licznych rabatów.

 

Zapraszamy.

 

Frima oferuje: Roboty ziemne, rozbiórki, wyburzenia, projektowanie ogrodów, sprzedaż ziemi ogrodowej, piasku i kruszywa
Ponadto świadczymy usługi Koparko-Ładowarką, oraz transportowe Samochodem ciężarowym samowyładowczym

Copyright © 2010 PHUiP INTERCO, interco.com.pl                                                                                                                                                 Realizacja BiuroBiznesu.pl